CENÍK
Čenkovice v Orlických horách

Ubytování Čenkovice - horská chalupa Sluníčko
Ceníky za ubytování v Orlických horách

Ceníky pro jednotlivá období jsou vypsány v níže uvedených tabulkách. Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid. Nástup k ubytování je ve sjednaném datu mezi 16-18 hod a odjezd v dopoledních hodinách mezi 9:00-11:00 hod. Je možné sjednat i individuální časy příjezdů a odjezdů dle potřeby ubytovaných, pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit Vám vyhovět. Minimální délka ubytování je na dvě noci.

Tabulka obsazenosti zima 2019

(pro zvětšení klikněte na tabulku)

Silvestrovský pobyt 2019/20 již obsazen.

Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid.  Pro děti zdarma k dispozici postýlka včetně ložního prádla a jídelní židlička.

Do druhého dne potvrzujeme přijetí Vaší objednávky. Po obdržení rezervační zálohy 1 000 Kč (uhrazené do 10 dní od potvrzení předběžné rezervace) z ceny pobytu je apartmán pevně rezervován. Při stornu do 30 dní od nástupu na pobyt vracíme plnou výši zálohy. Doplatek zbývající částky je možné před Vašim příjezdem převodem na účet a nebo v den příjezdu v hotovosti. Poptávku můžete zaslat na e-mail: slunicko.cenkovice@gmail.com.

Poplatek obci:   dospělá osoba:  15,- Kč/den                                                                                                                    dítě 3 - 12 let:     4,- Kč/den