CENÍK
Čenkovice v Orlických horách

Ubytování Čenkovice - horská chalupa Sluníčko
Ceníky za ubytování v Orlických horách

Ceníky pro jednotlivá období jsou vypsány v níže uvedených tabulkách. Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid. Nástup k ubytování je ve sjednaném datu mezi 16-18 hod a odjezd v dopoledních hodinách mezi 9:00-11:00 hod. Je možné sjednat i individuální časy příjezdů a odjezdů dle potřeby ubytovaných, pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit Vám vyhovět. Minimální délka ubytování je na dvě noci.

V době jarních prázdnin 1.2. do 14.3.2020 pouze pobyty od soboty do soboty.

Silvestrovský pobyt 2020/21 již obsazen.

Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid.  Pro děti zdarma k dispozici postýlka včetně ložního prádla a jídelní židlička.

Do druhého dne potvrzujeme přijetí Vaší objednávky. Po obdržení rezervační zálohy 1 000 Kč (uhrazené do 10 dní od potvrzení předběžné rezervace) z ceny pobytu je apartmán pevně rezervován. Při stornu do 30 dní od nástupu na pobyt vracíme plnou výši zálohy. Doplatek zbývající částky je možné před Vašim příjezdem převodem na účet a nebo v den příjezdu v hotovosti. Poptávku můžete zaslat na e-mail: slunicko.cenkovice@gmail.com.

Poplatek obci:   dospělá osoba:  20,- Kč/den                                                                                                                    dítě 3 - 12 let:     4,- Kč/den