CENÍK

Čenkovice v Orlických horách

Ubytování Čenkovice - horská chalupa Sluníčko
Ceníky za ubytování v Orlických horách

Ceníky pro jednotlivá období jsou vypsány v níže uvedených tabulkách. Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid. Nástup k ubytování je ve sjednaném datu mezi 16-18 hod a odjezd v dopoledních hodinách mezi 9:00-11:00 hod. Je možné sjednat i individuální časy příjezdů a odjezdů dle potřeby ubytovaných, pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit Vám vyhovět. Minimální délka ubytování je na dvě noci.

V době jarních a letních prázdnin pouze pobyty od soboty do soboty.

Silvestr 2021/22 již obsazen.


Cena zahrnuje energie, veškeré ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid.  Pro děti zdarma k dispozici postýlka včetně ložního prádla a jídelní židlička.

Do druhého dne potvrzujeme přijetí Vaší objednávky. Po obdržení rezervační zálohy 1 000 Kč/apartmán z ceny pobytu je apartmán pevně rezervován. Při stornu do 30 dní od nástupu na pobyt vracíme plnou výši zálohy. Doplatek zbývající částky je možné před Vašim příjezdem převodem na účet a nebo v den příjezdu v hotovosti. Poptávku můžete zaslat na e-mail: slunicko.cenkovice@gmail.com.

Poplatek obci:   dospělá osoba:  20,- Kč/den                                                                                                                    dítě 3 - 12 let:     4,- Kč/den

Storno podmínky: - více jak 30 dní před příjezdem: 100 Kč manipulační poplatek                                  - 30-15 dní před příjezdem 50% ze zálohy                                                                               - 14 a méně dní před příjezdem 100% ze zálohy

V případě zrušení rezervace z důvodu vládního nařízení (COVID-19) jsou vráceny veškeré poplatky v plné výši.